W mierzeniu się z tak ciężką chorobą, jak Rybia Łuska, ważna jest nie tylko siła walki, ale też środki finansowe. Dlatego zwracamy się z podziękowaniem do naszych Darczyńców. Ich grono stale się powiększa, a dziś pragniemy wyróżnić sklep MALO DESIGN (https://malodesign.pl/ ). Dziękujemy za pomoc!

 

Bardzo dziękujemy wrocławskiej Agencji AFTERWEB (https://afterweb.pl/), od której napłynęło do nas wsparcie finansowe. Każda darowizna stanowi nieocenioną pomoc dla chorych na Ichthyosis, dlatego miło nam, że Państwo o nas pamiętają.

 

Jesteśmy wdzięczni Ośrodkowi Pomocy Poszkodowanym ( http://prawapacjenta.org/  ) za darowiznę dla naszych Podopiecznych. Cieszy nas, że walcząc w obronie praw Pacjenta znaleźli Państwo czas i chęć, aby wesprzeć również nas. 

Kolejną firmą, którą dołączamy do listy naszych Darczyńców, jest Centrum Obsługi Powypadkowej CODEX (https://codex.org.pl/). Jesteśmy wdzięczni za pomoc z Państwa strony - Podopieczni naszej Fundacji z pewnością z niej skorzystają. 

Nowa firma na naszej liście Darczyńców to wrocławska Agencja IN (https://inpozycjonowanie.pl/). Dziękujemy za pomoc na rzecz podopiecznych Fundacji: dzieci i dorosłych mierzących się z poważnym schorzeniem, jakim jest Rybia Łuska.

Chcielibyśmy podziękować AIF Kancelarii (https://www.tuodszkodowania.pl/), która doceniła nasze fundacyjne działania. Państwa darowizny wiele dla nas znaczą - dzięki nim możemy bardziej angażować się w pomoc Chorym.